ZAJĘCIA Z ROZCIĄGANIA

 

Uwaga!

Informujemy, ze zajęcia z rozciągania zostają zawieszone do odwołania. Przepraszamy i postaramy się, aby zajęcia zostały jak najszybciej wznowione.


Aby bieganie latami dawało jak najwięcej satysfakcji i nie było kojarzone z bólem, już teraz warto podjąć profesjonalne działanie profilaktyczne, oparte na technikach rozciągania struktury mięśniowo-powięziowej.
Zajęcia z rozciągania to program opracowany przede wszystkim z myślą o biegaczach. "Rozciąganie", które czasami jest spychane na dalszy plan, powinno być nieodłącznym elementem treningu.

GRUPOWE ZAJĘCIA


Umożliwiają poznanie prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń w przyjaznej atmosferze osób podzielających pasję biegania.

 INDYWIDUALNE ZAJĘCIA

W programie dodatkowo:

  • diagnostyka przeciążeń biegowych
  • techniki rozciągania struktury mięśniowo-powięziowej przy pomocy fizjoterapeuty
  • dokładna kontrola postępów rozciągania


OTWARTE WARSZTATY Z ROZCIĄGANIA

Warsztaty odbywają się cyklicznie. Są bezpłatne. Podczas warsztatów  można zgłębić nieco anatomię biegania i dowiedzieć się, dlaczego rozciąganie jest tak bardzo istotne. W części praktycznej prezentowane są typowe ćwiczenia. Nauka prawidłowego "rozciąganie" odbywa się pod stałym nadzorem fizjoterapeuty. Informacje o terminach warsztatów pojawiają się na bieżąco na naszej stronie internetowej i facebooku.