JOGA


Zajęcia z Jogi zostały przeniesione do Centrum Kultury ul. Peowiaków 12
20-007 Lublin. W ofercie Centrum Kultury znajdą Państwo również zajęcia dla dzieci.

 

 

 Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Lubelskiego Teatru Tańca.

 

O zajęciach

 

Trening nieinwazyjny i bezpieczny, w oparciu o elementy jogi, techniki Pilates, podstaw tańca współczesnego oraz metod świadomej relaksacji i masażu.


Joga   Joga

 

 Dąży do maksymalnego wykorzystania naturalnych możliwości ciała. Poprzez prawidłowy rytm oddechu (pranayama), fizyczną świadomość i wewnętrzny spokój pomaga odblokować nagromadzone napięcia, energetyzuje, uelastycznia, zwiększa naturalny zakres ruchu i koordynację.

 

Joga   Joga

 

Głęboka relaksacja pozwala zregenerować siły witalne, pokonać stres i niepokój. W rezultacie osiągamy w pełni skoordynowane ciało poruszające sie z minimalnym wysiłkiem, a maksymalną wydajnością.

Trening przeznaczony zarówno dla tancerzy i sportowców, jak i osób cierpiących na bóle pleców, stawów, nadmiar stresu.


OTWARTE WARSZTATY W PLENERZE Z JOGĄ I ZESPOŁEM ORTO-OPTYMIST


Zajęcia z jogi w plenerze odbywają się cyklicznie w wąwozie LSM, na tyłach budynku Orto-Optymist. Warsztaty są bezpłatne. Ideą warsztatów jest propagowanie ruchu i aktywności na świeżym powietrzu. Nieodłącznym elementem zajęć jest losowanie voucherów na zajęcia z jogi w Centrum Medycznym Orto-Optymist. Informacje o terminach warsztatów pojawiają się na bieżąco na naszej stronie internetowej i facebooku.