SPA DLA CIAŁA idealny pomysł na KARTĘ PODARUNKOWĄ

 

OFERTA

 

 

OPIS ZABIEGÓW

Masaż dłoni - pobudza krążenie krwi zwiększając elastyczność skóry dłoni i jej wygląd, zmniejsza napięcie mięśniowe, zalecany osobom pracującym przy komputerze oraz wykonującym prace manualne. W połączeniu z maską uzyskujemy dodatkowo efekt nawilżający.

Masaż stóp - przynosi ulgę zmęczonym stopom kiedy mamy do czynienia z praca w ciągłym biegu lub z praca statyczną. dodatkowa stymulacja punktów na stopie wpływa na relaks całego organizmu.

Masaż głowy - szczególnie zalecany osobom z napięciowymi bólami głowy, cierpiącym na bezsenność, stale narażonym na stresujące sytuacje.

Masaż twarzy - idealny sposób na rozluźnienie jak i poprawienie wyglądu skóry twarzy, zachowanie młodości, nawilżenie, usunięcie martwego naskórka, poprawienie oddychania skóry twarzy.

Masaż pleców - wpływa na zrównoważenie napięcia mięśniowego, zmniejszenie dolegliwości bólowych, które powstają w wyniku przyjmowania nieprawidłowej postawy ciała, przeciążenia, czynników stresogennych.

Masaż relaksacyjny - forma masażu, która niweluje skutki zmęczenia fizycznego jak i psychicznego. siedzący tryb życia, ciągły pospiech, pogoń za rozwojem kariery zawodowej - wszystkie te czynniki powodują nagromadzenie stresu w naszym organizmie oraz przyjmowanie nieprawidłowej postawy ciała, co przyczynia się do stanów przemęczenia, rozdrażnienia przygnębienia, ogólnego spadku sił witalnych, czy dolegliwości bólowych pochodzenia mięśniowego. Masaż relaksacyjny w takich przypadkach jest idealnym sposobem na przywrócenie równowagi psychofizycznej. zalecany również osobom z nerwicami, zaburzeniami snu, spadkami nastroju, a także osobom aktywnym fizycznie. W masażu relaksacyjnym stosuje się techniki, które wyciszają układ nerwowy, wpływając w ten sposób na zmniejszenie napięcia tkanek miękkich.

 

Korzyści wynikające z masażu relaksacyjnego:

- likwidacja nadmiernego napięcia mięśniowego

- usunięcie dolegliwości bólowych

- poprawa samopoczucia

- przyśpieszenie metabolizmu komórkowego

- poprawa wyglądu skóry

- przyśpieszenie procesu regeneracyjnego tkanek miękkich po intensywnych wysiłkach

- wyciszenie układu nerwowego

Przeciwwskazania:

- stany gorączkowe

- ostre stany zapalne

- choroby nowotworowe

- niegojące się rany, podrażnienia skóry

- zapalenie żył, zakrzepy, zaawansowane żylaki

- daleko posunięta miażdżyca

- niewyrównane wady serca

- tętniaki

- choroby zakaźne

- zapalenie szpiku kostnego z przetokami

- jamistość rdzenia

- stany ropne

 

Karta podarunkowa

 

KARTA PODARUNKOWA ZADBAMY O TWOJE ZDROWIE to wspaniały prezent na Walentynki dla ukochanej osoby, na Dzień Kobiet, urodziny, imieniny lub każda inną okazję, by podarować zdrowie i radość bliskim.

Istnieje możliwość nabycia karty o określonej kwocie lub na wybraną usługę.