Wykładowcy

 

 

Piotr Gawda

Doktor nauk medycznych, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od 1996 roku nauczyciel akademicki UM w Lublinie, aktualnie na stanowisku adiunkta w Zakładzie Rehabilitacji i Fizjoterapii.
W 2003 roku obronił pracę doktorską w zakresie ortopedii i rehabilitacji, a w 2004 uzyskał specjalizację w zakresie rehabilitacji medycznej. Pracę nauczyciela akademickiego łączy z pracą kliniczną w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie, jak również w Centrum Medycznym Orto-Optymist w Lublinie. Członek zawodowych towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym i Polskiego Towarzystwa Masażu Medycznego- gdzie pełni funkcję konsultanta naukowego.
Główne obszary zainteresowań zawodowych to: psycho-somatyczne aspekty dolegliwości narządu ruchu, medycyna sportowa, schorzenia i dysfunkcje kręgosłupa.

 

 

 

Jarosław Woźnicki

Mgr fizjoterapii, terapeuta manualny i masażysta dyplomowany.
Wyróżniony tytułem najlepszy w zawodzie technik masażysta.
Doświadczony terapeuta i szkoleniowiec.
Członek Towarzystwa Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym i Prezydent Polskiego Towarzystwa Masażu Medycznego.
Specjalizuje się głównie w ręcznej rehabilitacji ostrych i przewlekłych dolegliwości narządu ruchu oraz urazów sportowych.

 

 

 

 

 

Zbigniew Nowosad

Mgr fizjoterapii, technik fizjoterapii, terapeuta manualny i masażysta dyplomowany. Doświadczony terapeuta i szkoleniowiec.
Nauczyciel terapii manualnej i masażu. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym i Polskiego Towarzystwa Masażu Medycznego. Specjalizuje się głównie w ręcznej rehabilitacji ostrych i przewlekłych dolegliwości narządu ruchu oraz urazów sportowych.